poniedziałek, 8 maja 2017

Малыш Камю - Nobody Wants To Play With Me (2017) PL


Kate i Jewgienij tworzą dreampopowy duet zza naszej wschodniej granicy i oprócz robienia dobrej muzyki, potwierdzają, że mało znane miasto Taganrog jest domem dla wielu zdolnych muzyków, na naszym blogiem gości już po raz drugi. Малыш Камю to muzyka delikatna i słodka jak czaj z dużą ilością cukru. Słucha się go wyśmienicie, niczym definicji muzyki pościelowej.

Album zachwyca zmysłowymi klawiszami, na których wygrywane są przyjemne dla ucha melodie współgrające z eterycznym ale również skrywającym w sobie odrobinę szaleństwa wokalem Kate. I robi to zarówno w bardziej ezoterycznych utworach ("Reality') jak i żwawych dreampopowych przebojach typu "Another Summer Song" czy "To Be One". Najlepiej prezentuje się chyba "Lake" ewoluujące z eterycznego mruczanda w stronę prawdziwego dreampopowego rarytasu albo "Better", który uwodzi swoim refrenem.

Płyta nawiązuje swoim tytułem do filmu Wernera Herzoga, który zagłębia się w skomplikowany świat dzieci.  Bez wątpienia słodycz i melancholia muzyki rosyjskiego duetu z nim współgra.

"Nobody Wants To Play With Me" dostać można za 27 złotych (7 USD).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz